2014 sum up

  • Pačioj netgi metų pradžioj sakiau kad man labai patinka mano darbas. Dabar galiu įvertint – vis dar dievinu savo darbą. Programavimas šiaip dalykas dėkingas, tik reikia šiokių tokių inkarų atgal iš absoliučiosios abstrakcijos pasaulio į realybę – man labai padeda taekwondo.
  • Dėde, dėde, o tu drąsus? – klausia kažkur aštuntą kelionės dieną vietinio ežeriuko paplūdimį valdantis vaikis, dar net ne paauglys. Nuobodžiaujantis, matosi, savo amžiaus draugų nėra, tenka bendraut su kuo išeina – su suaugusiais. Įdėmiai apmetu akimis aplinką. Aha, tiltas yra vidury paplūdimio, jau nujaučiu kur viskas krypsta. Na, kaip pažiūrėsi sakau, priklauso nuo daug ko. A, sako jis. Tada šok nuo tilto va čia, rodo kur. Ne, sakau, aš nuo tiltų į vandenį nešokinėju. A, sako jis, tada tu bailys! Taip, sakau labai rimtai, tikriausiai taip ir bus. Kažkodėl akyse prašmėžavo tas vaizdelis kaip mes su mopedu 80 km/h matalinam E67 tarp fūrų, kinkos iš įtampos dreba, droselis išsuktas iki galo, dar kiek ir nuplyš, o akys ryja labai lėtai tirpstantį kilometražą gps’e likusį iki posūkio išleisiančio iš to prakeikto plento. Taip, dar kartą sutinku, taip ir bus. Ramiai nubrendu paplaukioti.
  • Šiemet nori nenori teko pripažinti, kad kai tau trisdešimt penki, jau nebegali sau leisti tokio neatsakingai paskirstyto fizinio krūvio kaip kad būdavo gali aštuoniolikos. Plyštantys vidury treniruotės raumenys po to kai “ai, nebuvau savaitę kitą treniruotėse, bet gal nieko tokio” yra ne tik skausminga, bet išmuša iš rikuotės ilgam. O reguliarumas yra sporto dievas. Taip, taip, pagyvenusiems.
  • Ateinantiems jau nebežadu sau tokių neatsakingų pažadų kaip “tornado kick per metus” (užtrukau dvejus, ir tai dar tobulint ir tobulint). Vienintelis pažadas, kurio jau pradedu laikytis tai 3 kavos keisti į 1 kavos ir du vandens/sulčių/mineralinio. Nes na, aštuoni kavos per dieną yra gal kiek daugokai.
  • Tylų pernykštį pažadą “daugiau lituoti” visus metus stengiausi bent 1% laikyti: bent kažkiek lituoti. Tai porą laidų ir dvi motociklų signalizacijos sulituotos. Tiek tad tų pažadų.
  • Vis pasigaliu kiekvienais metais, kad nevedu tikslios skaitinių statistikos, nes tiksliai nežinau kiek perskaičiau. Turiu koeficientą maždaug šiukšlynėlis minus penkiolika, jis labai panašus į realybę, kuriais nors metais patikrinsiu, tikrai tikrai. Tai šiemet maždaug 72 knygos, bet tai buvo lengva, nes įsisukau į Glen Cook, o jis, kaip žinia, įmantriai nerašo. Bet šlamštukas gerai skaitosi kai per pavargęs bet ką kitą rimtą ir (juk būtinai) liūdną krimst.

Ak, na ir paveiksliukai.

1 thought on “2014 sum up”

Leave a Reply

Your email address will not be published.