esmi stiliovas blogas

  
Aš toks pat stiliovas kaip ir Mr. T

Be bajerio, niekas jau nežino kur ir kada tai kilo, tiesa galima įtarti, kad visgi tai Style Blog’ų sugalvotas bajeriukas. Kadangi aš su stilium susijęs lygiai tiek daug kiek ir tas bičas paveiksliuke, tai, ofkoz, nominaciją priimu ir žaidimą žaidžiu.

Taigi, 7 faktai apie mane:

  1. Bloginu nuo gūdžių 2005-ųjų. Iš pradžių buvo įdomu, po to krūtai, po kiek laiko – tiesiog gyvenimo būdas.
  2. Visur ir visada virtuvė yra mano zona, į svetimų “šef povarų” bandymus pažeisti mano zonos ribas reakcija būna vienareikšmiška :) Juokai juokais, bet tik pastaruosius kelis metus susitikau vieną šeimos draugą, kuriam mielai galiu patikėti Didijį Šaukštą. Net ir savo virtuvėje.
  3. Skaitydamas vieno karatisto knygelę sužinojau, kad jau daug metų užsiiminėju praktiniu dzenbudizmu.  Truputį juokinga, nes budizmas ir aš tai visai ne prie ko.
  4. Buvo toks reikalas, kad dviračiu numyniau iš Kylio iki Paryžiaus. Tas reikalas buvo fainas.
  5. Groju įvairiais styginiais ir dar keliais kitokiais instrumentais.
  6. Namie turiu štanginę.
  7. Norėčiau turėti trikampes pūkuotas ir visaip kraipomas ausis. Tokias kaip pas kates. Kai kas nors ką nors visai jau nušnekėtų galėčiau atsukti ausis ir išpūsti akis. Būtų efektingai.

Daug didesnė bėdikė su estafetės perdavimu, ibo lietuviškų blogų, kurie būtų mano skaityklėje ir yra vis dar aktyvūs yra mažai. Pabandau palukštent reader’į ir estafetę perduot jiems: http://blog.acid.lthttp://adis.stent.lthttp://bellafoto.lthttp://www.tykiai.lt

Visi išskyrus BellaFoto yra tokie patys stilingi kaip ir aš, bet ką jau čia… :)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.