sporto mėgėjo pusryčiai

Aha, iš teorinių sporto mėgėjų grįžau į praktikuojančius sporto mėgėjus.

Tik dabar jau viskas kitaip – protingai ir pamatuotai. Jokių ten “vyrai klube pas mus sakė” ir panašių briedų. Na ok, ok, dabar briedai pasikeitė – yra spausdinti įvairių prof. habil. dr. dr. prieš pavardę pasirašančių dėdyčių. Kartais, tiesa, tokie patys kaip ir vyrukų klube.

Na, o detalės – kam jos įdomios. Tiesa, einamųjų metų atradimas – funkcijinis maistas (lietuviškai net wikio puslapio nėr…) – vis pasičiumpu kokių įvairesnių straipsnių ir tyrimų pavartyt :)


4 Responses

 1. vicko says:

  O tai nenori biski placiau papasakot? Kad ir pvz. kas do bonkutes is kaires i desine ir ka jos daro. O gal ir parekomenduot koki ne bobos vienaakes metoda? As bandau stronglifts.com, visai smagiai, bet noretusi, kaip cia pasakius, truputi subtiliau pagristo vadovo;)

 2. g12 says:

  Vitaminai ir mineralai visi, iskyrus aminorūgštis, macą ir tikrojo margainio miltukus (Milk Thistle).

  Galiu parekomenduot nuo ko pradėt – labai neblogai ir aiškiai susisteminta viskas čia:
  (nepavyko linko į libis.lt pagamint) Milašius, Kazys “Sporto fiziologija” ISSN,ISBN,ISMN:9955-20-028-6

  Dar visai geri pagrindai: Dadelienė, Rūta “Kineziologijos pagrindai” ISSN,ISBN,ISMN:9986-19-411-3

  O toliau – biochemija :) Nuobodu, bet reikalinga :)))

 3. mozolis says:

  marazmatikas…šeri tokiu brudu savo mikroflorą. subaladosi kepenis, inkstus, skrandi ir jeigu dar pajegsi gryši prie tradicines normalios mitybos: sriuba, bulves, cepelinai, pienas, varškė, lašiniai. varžyboms tokį expres racioną dar pateisnu, bet kasdien? :)))

 4. g12 says:

  o, turėti nuosavą šuniuką yra jau šis tas :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

+ 50 = 59

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© [g12]
CyberChimps