trud i zarabotnaja plata, razdel sedmoi

Yra pasaulyje toks, hmm, vergiškas požiūris į dalykus, kuris skamba kaip kažkas panašaus į “mums jie turi duoti”. Itin lengvai atpažįstamas posakiuose “valstybė turi duoti pensiją” arba “darbdavys turi duoti atlyginimą” ir taip toliau ir panašiai. Bet dabar ne apie patį reiškinį su visomis jo pasekmėmis, o apie ištakas. Sočias ir užtikrintas atrajojančios tvarte karvės gyvenimo būdo ištakas. Kai specialisto itin siauras profilis apgaulingai leidžia ištarti “tai ne mano darbas” ir minėtieji specialistai taip ir lieka ėdžiose atrajoti laukdami kol jiems bus paberta dar šiek tiek šieno.

Taigi, štai šia tema užtikau puikios vaizdinės medžiagos. Kaip lengva priprasti kai viskas taip nesudėtinga ir nereikalauja jokių pašalinių minčių – atsiverti žinyną, o ten juodu ant balto atspausdinta:

1 thought on “trud i zarabotnaja plata, razdel sedmoi”

  1. Alan Carr: Chatty Man (also simply known as Chatty Man) is a BAFTA award-winning British To date, the show has broadcast 16 series and 181 episodes. Stargate Continuum Yesmovies , Watch Stargate Continuum Yesmovies Movies Online Free 2017, List Movies Of Stargate Continuum
    http://supercoolshop2.co
    SKYTOP CHALET as seen on DIY Network – VRBO … AND LUXURIOUS DELTEC ROUND HOME AS SEEN ON DIY NETWORK BREAKNECK BUILDS! To see Skytop Chalet on the DIY Television Show, Watch Switched at Birth Online | Full Length Episodes. Two teenage girls’ lives are turned upside down when they find out they were switched at birth.

Leave a Reply

Your email address will not be published.